İade ve Değişim

KOLAY VE HIZLI İADELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ
Topaz Pırlanta.com e-ticaret sitemizden satın aldığınız ürünlerinizi, 30 Gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe sözü edilen sakıncalar yoksa iadenizi kabul ediyoruz.

DİKKAT ETMENİZ İÇİN ÖNERİLER
İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmedir.Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilemektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu, Sertifikası, Faturası,Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb. Siz Değerli Müşterilerimiz için kişiselleştirdiğimiz ürünlerinizin iadesi yapılmamaktadır. (Örnek: Yüzük üzerine isim yazdırılmış ürünler) İade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir.

İADE ÜRÜNÜN KARGO İLE GÖNDERİMİ
Öncelikle, iade@topazpirlanta.com adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız ve anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz halinde iade ederken dahi kargo ücreti ödemezsiniz. ( Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız) Topaz Pırlanta Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firmamız haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır.

İADE ÜRÜN ÖDEME İADELERİ
İadesi kabul edilen ürününüzün kredi kartınıza geri iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 2-3 hafta sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde banka hesabınıza iadesi yapılmaktadır.

İADE ADRESİMİZ
TOPAZ PIRLANTA
Adres: Kapalı Çarşı Emir Han No: 39 Bursa/Türkiye
Tel: 0224 223 4 943
E-mail: bilgi@topazpirlanta.com

İADE ADIMLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLMALIDIR:
İade etmek istediğiniz ürüne ait fatura ve sertifika ile birlikte herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gidiniz ve bir gönderi poşeti isteyiniz;

Yurtiçi Kargo Poşeti Gönderici hanesine: Loomis Güvenlik Hizmetleri Yurtiçi Çalışma Kodu: 229 88 25 03 altına da P.Ö. yazınız,

Yurtiçi Kargo Poşeti Alıcı hanesine: ”Topaz Pırlanta” yazınız,

Alıcı Adres Hanesine : Topaz Pırlanta/Kapalı Çarşı Emir Han No:39 Osmangazi/Bursa Tel: 0 224 223 49 43 (bu adres Yurtiçi Kargo kayıtlarında bulunmaktadır) yazınız,

Ürünü Yurtiçi Kargo'ya teslim ettikten sonra 0 224 223 49 43 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizi arayarak iadenizi kargoya verdiğinizi ve kargo poşetinin üzerinde bulunan ve AAB ile başlayan kargo seri numarasını mutlaka bildiriniz. Bu şekilde gönderdiğiniz kargo sigorta kapsamına girmiş olur ve hem gönderici olarak siz hem de alıcı olarak bizler hesaplanmamış aksaklıklar yaşamayız.

Kargo numarasını topazpirlanta.com'u arayarak bildirmemeniz durumunda yaşanacak kaybolma vb. aksaklıklarda sorumluluk sizde olacaktır.

Ürününüzü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturanın paket içine konmaması durumunda iade işleminiz gerçekleşmeyecektir. Size satın aldığınız ürünün yanında gönderilen faturaya ait 2 nüshayı da lütfen paketin içine koyunuz.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı (KDV Dahil)” şeklinde kesilmiş bir “İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini “İADE FATURASI” kesilmediği takdirde tamamlayamamaktayız.

Yurtiçi Kargo yetkilisine iade edeceğiniz pakete ait kargonun anlaşma kapsamında "Alıcı Ödemeli" olarak Topaz Pırlanta tarafından karşılanacak şekilde yapılacağı ve sizin tarafınızdan herhangi bir ödeme yapılmayacağı hatırlatılmalıdır.
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30- GÜN GERİ İADE Tüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGO 200 TL ve üzeri alış-verişlerde ücretsiz kargo
serviceSERTİFİKALI ÜRÜNLERSertifikalarımızla ürününüz artık garanti tescilli

Hediye Çeki


Kullan