Güvenli Alışveriş

TÜRKİYE’NİN EN GÜVENLİ PIRLANTA SİTESİNDESİNİZ
Topaz Pırlanta.com 'da güvenlik önem verilenen önemli unsurlardan biridir. Topaz Pırlanta.com olarak müşterilerimize ait, özel bilgilerinizi en üst düzeyde korumak için 3D SECURE ve 128 Bitlik SSL güvenlik sistemi kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için ilgili karta ait bankasına gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. Topaz Pırlanta.com çalışanlarımız dahil hiç kimse tarafından kredi kartı bilgilerinize ulaşılmaz.

Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz içinde HAVALE SEÇENEĞİMİZ ödeme sayfanızda yer almaktadır.

Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını elektronik olarak siparis@topazpirlanta.com mail adresine ya da 0224 225 17 80 no'lu faksımıza yollamanız durumunda siparişlerinizin daha çabuk gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Havale ödemeleriniz siparişinizin verildiği değil havalenizin hesaplarımıza ulaştığı tarihten itibaren, sipariş tarihiniz olarak işleme alınmaktadır.

İnternet gibi herkese açık ağ ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. Topaz Pırlanta.com olarak kullandığımız güvenlik önlemleri ayrıntıları ile aşağıda anlatılmıştır. Bu zorunlulukların dışında Topaz Pırlanta.com olarak sadece müşterilerimiz güvenlik risklerini de ortadan kaldıracak güvenli alışveriş seçenekleri kullanılmaktadır.

3D SECURE ÖDEME
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ
Topaz Pırlanta.com’ da vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alış-verişler sırasında RapidSSL güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine RapidSSL şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız Topaz Pırlanta.com’ tarafından saklanmaz.

Bilgi almak istediğiniz sorularınızı bilgi@topazpirlanta.com adresine e-posta yolu ile bildiriniz.
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30- GÜN GERİ İADE Tüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGO 200 TL ve üzeri alış-verişlerde ücretsiz kargo
serviceSERTİFİKALI ÜRÜNLERSertifikalarımızla ürününüz artık garanti tescilli

Hediye Çeki


Kullan