Kurumsal

HAKKIMIZDA
Türkiye’nin Gemolog HRD (HOGE RAAD VOOR DIAMANT ) Kıymetli Taş Bilimcilerinden Aykut ÖZKOCAER, 20 yılı aşkın süredir mücevher ve pırlanta sektöründe, ulusal ve uluslararası alanda toptancı olarak sürdürdüğü faaliyetlerine, Topaz Pırlanta.com ve Topaz Alyans.com e-ticaret mağazalarını da dahil etmiş ve pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir diğer değerli taşları ve alyans modellerini, alışıla gelmişin dışında yorumlayıp, sektördeki yeniliklerin öncüsü ve yine internet mağazacılığında da “En Güvenilir Marka” olma hedefiyle müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Topaz Pırlanta ve Alyans, e-ticaret mağazaları dışında, binlerce mücevher ürünüyle Bursa Kapalı Çarşıda bulunan toptan mağazasında, ulusal ve uluslararası mücevher firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Topaz’ı diğer mücevher firmalarından ayıran en önemli özelliği; '' % 100 En Kaliteli Ürünleri – En İyi Fiyatlarla Sunma'' politikasıdır. Bu politika, mücevher sektöründe uzun yıllardır güvenilirliğin aranan markası olmasına sebep olmuştur. Topaz, pırlanta ve alyans e-ticaret mağazalarında da bu farklılığını ‘’% 100 Gerçek Stok' la’’ ve verdiği bu hizmet ile Türkiye’de E-Ticaret Sektöründe Bir İlke imza atmıştır.

Topaz Pırlanta gücünü sürekli istikrar ve güven değerlerini esas alarak, rehavete kapılmadan büyümekten ve aynı zamanda gelişime duyarsız kalmamaktan almaktadır. Verimlilik her zaman esas kuralımızdır. Temel hedefimiz, Mağazalarımıza gelen ve alışveriş yapan değerli müşterilerimizin ve tedarikçisi olduğumuz iş ortaklarımızın, mağazalarımızdan mutlu ayrılması ve memnuniyetinin gelecek kuşaklara da aktarılabilmesidir.

MİSYONUMUZ
Değerli taşlardaki uzmanlığımızı, kişiye özel butik modeller ve yine kişiye özel elişi tasarım ürünlerimize de yansıtarak günümüz moda trendlerini yakından takip ediyoruz. Amacımız, toptan ve e-ticaret sektöründe, markamız Topaz’ın ''ilklerin markası'' arasında yer almasını sağlamaktır. Ayrıca pazarlama, hizmet, satış sonrası destek ve dağıtım alanlarında da kat ettiğimiz aşamalarla, dünya mücevher sektörünün ‘’Güvenilir Markaları’’ arasında istikrarlı bir yükselişle hedefimize ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ
Dünya’da altın takı ve pırlantalı mücevher e-ticaret sektöründe, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetleri kalitemizi, Türkiye’de yerleşmiş öncü marka kimliğimizi, geliştirdiğimiz son teknoloji yazılımlarımızı da kullanarak sektörde ‘’ Dünya Markaları’’ arasında yer almaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimizin yaşantılarına ve mücevherle ilgili beklentilerine yeni değerler katmak, Topaz’ ı ‘’Güvenin Markası’’ olarak tanıtmak, temel çalışma ilkemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Topaz’ı küreselleşen mücevher pazarında, bir dünya markası olmak için müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit edip ürün hizmet ve kalite beklentilerine cevap verecek şekilde, tüm bu prosesler’ de çalışanlarının katılımı ile sürekli iyileştirmektir.
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30- GÜN GERİ İADE Tüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGO 200 TL ve üzeri alış-verişlerde ücretsiz kargo
serviceSERTİFİKALI ÜRÜNLERSertifikalarımızla ürününüz artık garanti tescilli

Hediye Çeki


Kullan